قوانین و مقررات

«توافق نامه ی کاربری استفاده از خدمات ویترین کارت»

کاربران گرامی قراردادی که پیش روی شما ست ، بین سایت vitrincard.com که متعلق به شرکت نگارستان عصر طلایی جهان پارس است و در این قرارداد به اختصار ویترین کارت نامیده می شود و کاربران محترم که در این قرارداد به اختصار مشترک نامیده می شوند منعقد می گردد. و هدف از آن ایجاد محیطی امن است تا كاربران بتوانند با استفاده از امكانات این سایت اقدام به خرید و فروش و واریز و برداشت ارز دیجیتال نمایند. قرارداد حاضر در زمان ثبت نام درسایت، به همراه شناسه‌ی احراز هویت به ایمیل کاربر ارسال می شود و با دریافت ایمیل شرایط و ضوابط این قرارداد را مطالعه نموده و بدین وسیله با پذیرش شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد کاربر محترم حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

ماده اول : شرایط عمومی

2

کلیه کاربران ویترین کارت می بایست با قبول و تایید قوانین حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییربندهای قوانین طبق سیاست های سایت ملزم به مطالعه مجدد می باشند.

1

کلیه ی کاربران و مشترکین ویترین کارت پس از تهیه هر یک از خدمات موظف به رعایت کامل مقررات و قوانین حاکم جاریه نظام جمهوری اسلامی ایران و کنوانسیون ها و مقررات و عهدنامه های بین المللی مصوب در زمینه امور مربوط به رایانه و اینترنت و مقررات داخلی مربوط به ویترین کارت می باشند.

4

ویترین کارت در راستای افزایش ضریب امنیت حساب‌ها و معاملات، تکمیل فرایند احراز هویت را برای تمامی کاربرانی که قصد ایجاد حساب کاربری، خرید و فروش و واریز و برداشت ارز دیجیتال را دارند، الزامی در نظر گرفته است.

3

طبق قوانین مدنی و تجاری ایران ، تنها اشخاص بالای 18 سال می توانند عضو سایت شوند و از خدمات ویترین کارت استفاده كنند.

6

تمامی فعالیت‌ھای ویترین کارت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و استفاده از خدمات سایت ، اعم از ثبت نام، خرید و فروش رمز ارز و غیره، بر مبنای مطالعه‌ی دقیق و پذیرش قوانین آن است. لذا کاربر اذعان می‌دارد منبع و مقصد کلیه‌ی ارزهای دیجیتال در تراکنش‌ھای خود، کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران هستند.

5

تمامی فعالیت‌ھای ویترین کارت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و استفاده از خدمات سایت ، اعم از ثبت نام، خرید و فروش رمز ارز و غیره، بر مبنای مطالعه‌ی دقیق و پذیرش قوانین آن است. لذا کاربر اذعان می‌دارد منبع و مقصد کلیه‌ی ارزهای دیجیتال در تراکنش‌ھای خود، کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران هستند.

7

ویترین کارت اطلاعات دریافت شده از كاربران را، فقط در معاملات مورد استفاده خود و یا سایر کاربران طرف قراردادایشان قرار خواهد داد و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در صورت نیاز با كسب اجازه از كاربر در امور تجاری نسبت به بهره برداری از این اطلاعات اقدام گردد و یا در صورت پیگرد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد.

ماده دوم : تعریف واژگان

سایت

منظور از سایت در این توافق‌نامه الکترونیکی سایت vitrincard.com می‌باشد.

شرکت

منظور شرکت نگارستان عصر طلایی جهان پارس است که در این موافقت نامه طرف اول نامیده می شود.

ارز دیجیتال و رمز ارز

یک ابزار مالی بدون بهره و قابل داد و ستد و نیز قابل تقویم به پول فیزیکی می باشد مانند مصادیقی همچون رمز ارز دیجیتال(بیت کوین،اتریوم و تتر) بوده و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا رسید و برگه ارزش دار استفاده کرد.

کاربر

شخصی است که بنا به اراده کامل و آگاهی از کم و کیف و صد و رضای کامل خود از سایت ویترین کارت بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت و اپلیکیشن استفاده می نماید که در این موافقت نامه طرف دوم نامیده می شود.

روش پرداخت

عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در بستر ویترین کارت مجاز شمرده شده است. از این رو پرداخت می تواند توسط ارز دیجیتال / رمز ارز یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارت های شتابی از درگاه بانکی و یا دیگر روش های پرداخت باشد.

پرداخت وجه

عبارت است از عملیات انتقال وجه – به صورت ریالی یا به صورت معادل ارز دیجیتال /رمز ارز از سوی پرداخت کننده وجه به گیرنده وجه با هدف خرید و انتقال ارز دیجیتال /رمز ارز.

فورس ماژور

منظور از فورس ماژور، وقوع هرگونه حادثه خارجی، غیر قابل دفع، غیر قابل کنترل و غیر قابل پیش‌بینی است که نوعاً خارج از اراده طرفین موافقت نامه بوده و نیز مستند به فعل یا ترک فعل هیچ‌یک از طرفین (شرکت و کاربر) نباشد و از جمله مصادیق آن می‌توان به سیل، زلزله، آتش‌سوزی، جنگ، اعتصاب، بیماری‌های واگیردار، قطعی سراسری اینترنت، قطع سراسری برق و یا دیگر وقایع مرتبط و هم سنخ می باشد.

کیف پول / والت

پلتفرم آنلاین جهت مدیریت و نگهداری ارز دیجیتال / رمز ارز با قابلیت انتقال آن ها می باشد.

گیف کارت

گیفت کارت نوعی کارت فیزیکی یا مجازی است که با تهیه گیفت کارت یک اعتبار مجازی به حساب افراد با وارد نمودن یک کد داده می شود.

ماده سوم : شرایط مورد توجه کاربران

2

در صورت وجود ھرگونه تخلف در احراز ھویت، اعم از تغییر نرم‌افزاری تصاویر و یا استفاده از مدارک دیگران، مسئولیت حساب کاربری بر عهده ی شخص صاحب حساب است و ویترین کارت حق توقف ارائه‌‌ی خدمات به کاربر مذکور و ارجاع کاربر به مراجع ذی صلاح را دارد.

1

به‌ منظور انجام مراحل احراز هویت در ویترین کارت ، اطلاعات هویتی از قبیل : کد ملی ، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد،شماره تلفن ،شماره کارت و شماره شبابانکی،تصویر مدارک سلفی با متن تعهدنامه و کارت شناسایی، سلفی با کارت بانکی و تصویر مدرک شناسایی، شماره شناسایی، طبق فرمت درخواستی ویترین کارت مورد نیاز است.

4

تغییر شماره تلفن حساب کاربری، صرفا در صورتی ممکن است که شخص صاحب حساب به خط تلفن خود دسترسی نداشته باشد. عملیات ایجاد حساب کاربری جدید و انتقال دارایی با انجام تماس تصویری صورت می‌گیرد.

3

هر کد ملی امکان ایجاد فقط یک حساب کاربری در ویترین کارت را دارد.

6

کاربر این حق را به ویترین کارت می‌دهد که در تماس‌هایی که از سمت سایت با او انجام می‌شود، کارشناس ویترین کارت اطلاعات هویتی شخص را جهت احراز هویت او در تماس دریافت نماید.

5

تغییر شماره تلفن حساب کاربری، صرفا در صورتی ممکن است که شخص صاحب حساب به خط تلفن خود دسترسی نداشته باشد. عملیات ایجاد حساب کاربری جدید و انتقال دارایی با انجام تماس تصویری صورت می‌گیرد.

7

کاربر هنگام ساخت حساب کاربری در ویترین کارت موافقت می‌کند که ایمیل‌ها و پیامک‌ها (SMS) اطلاع‌رسانی را دریافت کند. اگر دریافت این اطلاعیه‌ها از سوی کاربر لغو شود، سایت مسئولیتی در قبال عدم اطلاع کاربر از اطلاعیه‌ها و به‌روزرسانی‌ها نخواهد داشت.

ماده چهارم : شرایط اختصاصی کاربران

2

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به ویترین کارت اطلاع دهد.

1

هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت ویترین کارت ثبت می کند بیانگر این است که وی تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.

4

کاربر می پذیرد قبل از ورود به درگاه و پرداخت رمز ارزی یا ریالی و هرگونه تراکنش خود، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل از مفاد آن، سفارش و نیز موافقت نامه حاضر را تایید و وارد درگاه شود. در نتیجه در صورت هرگونه ادعا ازجمله اعتراض به کسر کارمزد یا ادعای عدم آگاهی، ویترین کارت هیچ مسئولیتی درباره چنین ادعا هایی نداشته و نهایتاً چنین ادعاهایی مسموع و پذیرفتنی نمی باشد.

3

کاربر می پذیرد حساب کاربری خود ( ازجمله در قالب حساب بانکی اجاره ای، افشای اطلاعات کاربری برای دیگری و…) را در دسترس و یا در اختیار دیگران قرار نخواهد داد و چنانچه این موارد اثبات شود موجب مسدود شدن حساب کاربری فرد شده و هرگونه عواقب ناشی از چنین اقداماتی بر عهده خود کاربر می باشد.

6

کاربر می پذیرد درصورت خرید با کارت های بانکی غیر مجاز که متعلق به کاربر نمی باشد و یا برگشت وجوه به حساب مبدا کاربر، ویترین کارت اقدام به دریافت اطلاعات حساب اصلی و صاحب حساب و نیز در صورت صلاحدید، مجاز به اقدام و درخواست نامه قضایی جهت تحقق این مهم می باشد و متعاقبا بعد از دریافت اطلاعات مزبور به عودت وجه طی 48 تا 72 ساعت کاری مبادرت می کند.

5

کاربر موظف است از طریق حساب ها و کارت هایی که در سایت یا اپلیکیشن ویترین کارت ثبت و تایید شده اند اقدام به خرید نماید، در صورت خرید با کارت ثبت نشده و تاخیر در انجام تراکنش، هرگونه تبعات متوجه کاربر خواهد بود و ویترین کارت هیچ مسئولیتی در این گونه موارد ندارد.

9

مسئولیت کلیه‌ی تراکنش‌ھای انجام شده در حساب کاربری بر عهده ی شخص صاحب حساب است.

8

حفظ امنیت ایمیل و سیم‌کارت بر عهده کاربر است و استفاده‌ی افراد غیر، از حساب کاربری شخص صاحب حساب، ممنوع است.

11

به دستور پلیس فتا، هرگونه واریز ریالی، 72 ساعت تراکنش تحت بررسی خواهد ماند. (کاربر میپذیرد که چنانچه دستور نهادهای قضایی و انتظامی یا قانونی لازم الاتباع مانند پلیس فتا واصل شد، ممکن است خدمات ویترین کارت از جمله برداشت رمز ارز تا 72 ساعت کاری پس از زمان واریز از طریق درگاه شتابی، محدود گردد .) در نتیجه کاربر با تایید و پذیرش حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به سایت از خود سلب و ساقط مینماید و خود مسئول پیگیری موضوع از نهادهای مربوط میباشد.

10

کاربر می پذیرد با توجه به اینکه هر آدرس کیف پول ارز دیجیتال / رمز ارز کاربر فقط و فقط متعلق به آن رمز ارز می باشد و به علت شباهت آدرس بعضی رمز ارزها به یگدیگر، در صورت واریز اشتباه رمز ارز دیگری یا شبکه اشتباه به آدرس مشخص شده، تمام مسئولیت واریز اشتباه بر عهده کاربر می باشد و ویترین کارت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه واریز کاربر ندارد.

13

سایت ویترین کارت مجاز است هر زمان برای بررسی صحت تراکنش برداشت ارز و ریال کاربر و یا هرگونه فعالیت مشکوک از سوی کاربر، تراکنش های کاربر را جهت بررسی بیشتر 24 تا 72 ساعت جهت بررسی مسدود و بعد از صحت سنجی مجدد تراکنش را فعال نماید. درنتیجه کاربر با قبول و پذیرش حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

12

کاربر می پذیرد که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال / رمز ارز مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.

15

سفارش هایی که از طرف سایت یا اپلیکیشن انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت یا اپلیکیشن انجام شده است. در صورتی که آدرس کیف پول رمز ارز، تگ و ممو آدرس یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و ویترین کارت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد، تاخیر، برگشت یا ارسال تصویر سفارش را ندارد.

14

کاربر برای شارژ و واریز به حساب کاربری خود، تنها مجاز است به آدرس های ارائه شده در کیف پول خود و شبکه ارائه شده که از سوی سایت تعریف شده است مبالغ خود را واریز نماید، در نتیجه در صورت نا آگاهی و واریز به آدرسی به غیر از آدرس های کیف پول و شبکه متفاوت به نحو مقرر شده، ویترین کارت مسئولیتی نخواهد داشت.

17

کاربر فقط موظف است رمز ارز ها را به آدرس کیف پول شخصی خود در پنل کاربری واریز و شارژ نماید ، در صورت واریز ، انتقال به آدرس های غیر از کیف پول شخصی کاربر ،ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین وقایعی نداشته و نخواهد داشت.

16

کاربر موظف است در هنگام واریز (شارژ) هر رمز ارزی به کیف پول خود، بها کیف پول ارائه شده و یا تگ ، ممو و یا هر موردی که مربوط به ارسال رمز ارز به کیف پول می باشد دقت نماید. در صورت عدم توجه و واریز یا شارژ به آدرس اشتباه و مغایر با کیف پول و یا وارد نکردن تگ، ممو و یا موارد مربوطه و یا شبکه متفاوت از آنچه درسایت ارائه می شود ، ویترین کارت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر ندارد و کاربر نیز حق هیچ ادعایی اعم از قانونی ، عرفی و … نسبت به چنین وقایعی را نداشته و نخواهد داشت.

19

ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی در ارتباط با تاخیر یا ناموفق شدن واریز و برداشت‌ها به دلیل مشکلاتی از قبیل: نقص یا مشکل در واریز و برداشت‌ها به دلیل تعمیرات و بروزرسانی شبکه‌ی رمز ارز مربوطه و شبکه‌ی بانکی پذیرنده، نخواھد داشت.

18

با عنایت به لزوم ثبت اطلاعات کامل کاربر در سایت و اپلیکیشن ویترین کارت در نتیجه کاربر برای دریافت ریال، حتما بایستی شماره شبای متعلق به خود را ثبت کنند، لذا در صورت ثبت شماره شبا به اسم افراد دیگر غیر از خود کاربر ، ویترین کارت از هرگونه پرداخت و واریز ممانعت به عمل می آورد و ضمن آنکه کلیه مسئولیت ها متوجه شخص کاربر می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.همچنین مطابق قوانین بانک مرکزی سقف برداشت مجاز روزانه ریالی برای هر کاربر 1 میلیارد ریال معادل یکصد میلیون تومان می باشد و مبالغ بیشتر در روزهای بعد واریز می شوند.

21

در صورتی که واریز های ریالی برای کاربران به علت محدودیت های بانکی ، سقف واریزی و دلایل دیگر با تاخیر زمانی انجام شود ، کاربر نمی تواند غیر از ادعای عدم دریافت ریال از سوی ویترین کارت ، هیچگونه ادعا و یا درخواست دیگری از قبیل لغو کردن تراکنش و یا درخواست مبلغ بیشتری و یا خسارت نماید.

20

ویترین کارت واریز ریالی به حساب کاربران را تا یک روز کاری تا حداکثر سه بازه ی زمانی در ساعات اداری ارسال و شماره پیگیری در تراکنش مربوطه درج می شود کاربران با توجه به بازه زمانی بانک حساب خودشان معادل ریالی را دریافت می کنند در ساعات غیراداری یا تعطیل واریز ریالی انجام نمی شود و در شروع اولین روز کاری در لیست واریزی ها قرار می گیرد. قابل ذکر است مشکلات غیر قابل پیشبینی از قبیل اشکال در شبکه شاپرک و بانکی، محدودیت ها و سقف واریز بانکی در بازه ی زمانی تسویه تاثیر گذار می باشد.

23

زمان بندی اعلام شده در بند فوق ، صرفا در شرایط معمول می باشد و گاها با توجه با بالارفتن حجم سفارشات ، نوسانات بازار و ترافیک شبکه ممکن است تراکنش ها با تاخیر انجام گردد و کاربر مجاز به پیگیری واریز صحیح تراکنش می باشد و نمی تواند هیچگونه ادعای ضرر و خسارت نماید.

22

به صورت معمول برداشت رمز ارزی کاربردر ساعات کاری (9-17) حداکثر 45 دقیقه بعد از ثبت و تایید تراکنش ، در ساعات غیر کاری (17- 9 صبح) و تعطیلات رسمی حداکثر تا 2 ساعت بعد از ثبت و تایید تراکنش از سمت کاربر ، انجام می شود.

25

در صورت شناسایی و تشخیص رفتار غیر متعارف و غیر واقعی کاربر در رابطه با فعالیت در سایت یا اپلیکیشن در هر زمینه ای ، ویترین کارت موظف به اخطار به کاربر و مسدود سازی حساب وی می باشد و رفع مسدودی حساب کاربری ، تنها با احراز مجدد هویتی و فعالیت صحیح کاربر بنا به تشخیص ویترین کارت انجام میگردد.

24

ویترین کارت مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها هر زمان، از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.

27

هر گونه کارمزد ، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا رمز ارزها به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و کاربر موظف به بررسی این موارد قبل از سفارش می باشد و ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.

26

کاربر باید با علم و دانش کامل به اینکه بازار ارزهای دیجیتال و رمز ارزها یک بازار با ریسک بالا می باشد اقدام به انجام معاملات نماید و هرگونه تغییر قیمت و مشکلات ناگهانی و پیش بینی نشده برای هر کدام از ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها متوجه خود کاربر می باشد و ویترین کارت هیچگونه تعهدی نسبت به این موضوع و اتفاقای غیر مرتبط با خود را ندارد.

29

ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت ، و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم رمز ارز یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.

28

در صورت فوت ناگهانی کاربر وراث میبایست مورد را اطلاع دهند که حساب کاربر و تمامی برداشت های وی تا اطلاع ثانوی مسدود شود در غیر این صورت ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی دراین باره ندارد.لازم به ذکر است که وراث با مراجعه به مراجع قضایی (سازمان انحصار وراثت)و ارائه نامه و مستندات به واحد حقوقی ویترین کارت می توانند دارایی را باز پس گیرند.

31

ویترین کارت هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای قمار و شرط بندی ندارد و در صورت مشاهده و یا استفاده کاربران از اینگونه سایت ها ، حساب کاربری ایشان مسدود و پیگیری قانونی خواهد شد.

30

اگر تحت شرایطی ویترین کارت ، اشتباهاً وجوه یا رمز ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات قضائی و بدون دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ویترین کارت نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود.

33

به منظور امنیت و صحت تراکنش ها ، استفاده از هرگونه ابزار غیر مجاز ، از جمله ربات و فعالیت (ترید یا معامله) مشکوک و غیره به هر نحوی که برای. سایت محرز شود، ممنوع می باشد. در صورت استفاده کاربر از این موارد، تنها به تشخیص ویترین کارت تمامی تراکنش های مربوط به این عملیات ، غیر قابل قبول و لغو خواهند شد.

32

ویترین کارت هیچ تحلیل ، پیش بینی و سیگنالی را تایید نمی کند. تحلیل ارائه شده از بازار صرفا بر اساس پیش بینی انجام شده است و هیچگونه قطعیتی بر وقوع آن وجود ندارد و ویترین کارت هیچ تعهدی نسبت به انجام و به نتیجه رسیدن آن نخواهد داشت.

35

ویترین کارت مجاز است در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، اطلاعات کامل کاربر را جهت بررسی و ایجاد شکوایه در اختیار مقامات قضایی قرار دهد.

34

در صورت مشاهده موضوع فوق ، فقط اصل دارایی ورودی کاربر (در صورت منفی نشدن دارایی) برای ایشان واریز و حساب ایشان غیر فعال می شود. کاربر موظف هست در صورت منفی شدن دارایی در حساب کاربری، نسبت به جبران و تسویه اقدام نماید.

37

هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با سایت به عهده ی خود کاربر خواهد بود و ویترین کارت هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

36

اگر ویترین کارت تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود یا نرخ ارائه شده هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ویترین کارت نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ویترین کارت از هر جهت از خود ساقط می نماید.

39

کاربر می پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد ویترین کارت هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگری عملا و لسانا از ویترین کارت مدیران – کارمندان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.

38

ویترین کارت می تواند قوانین و مقررات مربوطه را در هر زمان تغییر دهد و کاربر همواره موظف است از آخرین تغییرات مقررات آگاهی کامل را داشته باشد.

40

هرگونه فعاليت تبليغاتی بر عليه ویترین کارت ممنوع بوده و در صورت مشاهده حساب کاربر خاطی توقيف خواهد شد. بديهی است حساب کاربری ایشان مسدود و پیگیری قانونی انجام خواهد شد.

ماده پنجم :هزینه استفاده از خدمات ویترین کارت

2

پرداخت کارمزد تراکنش‌ها به عهده کاربر است.

1

انتقال ارزهای دیجیتال، در شبکه بلاکچین اتفاق می‌افتد. مقدار و نوع کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال، بسته به هر شبکه بلاکچین متفاوت است. به‌طور مثال هزینه انتقالات در بستر شبکه اتریوم، با ارز دیجیتال اتر پرداخت می‌شود و مقدار آن به شلوغی شبکه بستگی دارد.

4

ویترین کارت در قبال زمان و مدت انجام تراکنش‌ها در شبکه بلاکچین و شبکه بانکی کشور هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

3

پرداخت کارمزد نقل و انتقالات پول در معاملات ریالی (واریز و برداشت تومان) به عهده کاربر است. سقف خرید روزانه بر اساس قوانین شبکه شتاب تعیین می‌شود.

6

کاربر موظف است هنگام واریز و برداشت رمز ارز از اتصال صحیح کیف پول متعلق به خود اطمینان یابد. مسئولیت ورود صحیح اطلاعات کیف پول بر عهده کاربر است و ویترین کارت هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده ندارد.

5

هرگونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش‌های کاربران به عهده خود ایشان است.

7

ویترین کارت هیچ مسئولیتی در قبال نوسان نرخ رمز ارزها ندارد و صرفا نرخ لحظه‌ای معامله، مرجع تعیین قیمت رمز ارزها خواهد بود.

ماده هفتم: فورس ماژور ( قوه قاهره)

در صورت وقوع فورس ماژور (عوامل قهریه) و وقوع حوادث غیرمترقبه و یا پیش بینی نشده، تحریم، افزایش قیمت رمز ارز، قطعی اینترنت و هک شدن سایت اجرای این موافقت نامه معلق گردد و در صورت موافقت طرفین رمز ارز جدید جایگزین خواهد شد. در صورت عدم حصول توافق طرفین و ادامه هر یک از موارد فوق برای مدت بیش از 24 ساعت، طرف اول به تنهایی مجاز به فسخ قرارداد بوده و وجوه پرداختی به کاربر مسترد میگردد.

ماده هشتم :حل اختلاف

هرجائیکه مسئولیتی متوجه ویترین کارت باشد یا در تفسیر مواد یا اجرای مفاد این موافقت نامه اختلافی حاصل شود، مدیر حقوقی شرکت به عنوان داور مرضی الطرفین تعیین و رای داور از طریق اظهارنامه قانونی ابلاغ می‌گردد و رأی وی قطعی و الزم الاجرا است. نحوه دعوت طرفین از طریق شماره تلفن های اعلامی در زمان ثبت نام توسط کاربر می باشد. ابلاغ رأی داور از طریق ارسال پستی خواهد بود.

ماده نهم:اقامتگاه طرفین

نشانی مندرج در سایت یا اپلیکیشن، اقامتگاه طرفین می باشد

تماس با ویترین کارت

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس برقرار کنید. تلفن 02126375752 در روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر باز است و در 7 روز هفته و 24 ساعته می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.